Aynalı Cam Filmi UV Işınlarından Korur

aynalı cam filmi 2

Aynalı cam filmi günümüzün en fazla tercih edilen ürünlerinden biridir. Binaların birbirine yakın olduğu yerleşim alanlarında, evinizin içerisi görünmemesi için gündüz vakitlerinde pencerelerimizin perdelerini gün boyunca kapalı tutarız bu durum yeterli gün ışığını almamızı engeller. Aynalı cam filmleri ile evinizin içerini göstermeden gün ışığından faydalanabilirsiniz.

Aynalı Cam Filmi – Tek Yönlü

Kendinden yapışkanlı. Güneş ısısını, parlamayı ve UV’yi %80’in üzerinde azaltır.

  • Aşırı ısıyı ve parlamayı azaltmak için mükemmeldir.
  • Metalik tabaka ile ayna görevi görmektedir.
  • Solmaz, çizilmez ve dayanıklıdır.
  • Cilt hastalıklarına ve eşyaların solmasına karşı UV ışığını engeller.
  • Cam filmi rengi: Gümüş

Aynalı Cam Filmi Kullanımı

Aynalı cam filmlerini mahremiyeti sağlamak için evlerde ve ofisler de çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günümüzün en büyük problemi olan gizlilik ve mahremiyet aynalı cam filmleri ile sağlanmaktadır. aynalı cam filmlerini Ofis, ev, işyeri, Restoran, mağaza ve pencerelerin olduğu her alanda çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. aynalı cam filmi kalitesine göre performans sağlamaktadır aynalı cam filmleri konusunda tecrübeli firmamız sizlere en kaliteli ürünü garantili bir şekilde sunmaktadır. aynalı cam filmi sizleri güneşin zararlı ışınlarından koruyarak sağlıklı yaşamanızı sağlamaktadır gün içerisinde güneşin faydalı ışınlarından yararlanmanız için perdelerinizi açık tutabilirsiniz Çünkü aynalı cam filmi dışarıdan evinizin içerisini görünmemesi ne sağlar.

Cam filmi konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere kaliteli hizmet ve kaliteli ürün sağlamaktan mutluluk duymaktayız ürünlerimiz 1. Sınıf kalitede olup sizlerin en iyi şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir ürünlerimizi sadece satmak değil aynı zamanda satış sonrası hizmetler vererek sizleri memnun etmek birinci görevimizdir firmamızı arayarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ücretsiz keşif için Forum oluşturabilirsiniz.

Değerli eşyalarınızı koruyun.!

Güneşten evimize yansıyan zararlı ışınlar, sabit duran ev eşyalarımızı zamanla soldurur. aynalı cam filmleri ile Güneşin zararlı ışınlarını engelleyerek mobilya perde halı ve koltuklarımızın solmasını maksimum derecede engellersiniz.

Firmamızı arayarak ürünlerimiz ve kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz iletişim numaramız 0531 646 94 95

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışmaktayız

Fark Cam Filmleri