Aynalı Cam Filmi

Aynalı Cam Filmi

Mekânında Rahatlık İsteyenlere Çözüm Aynalı Cam Filmi

Güneş ve yüksek ışıktan etkilenme oranı minimum düzeyde olan aynalı cam filmi ile UV ışınlarından da korunursunuz. Sınıf olarak güvenlik kontrol filmi arasında yer alan uygulama ve kaplama sınıfında bulunmaktadır. Aynalı cam filmlerinden içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışarıdan içeriyi göstermez. Sizde dışarıdan özellikle de yoğun güneş ışığının vurduğu zamanlarda görünmek istemiyorsanız bu filmleri tercih edebilirsiniz. Özellikle; kafe, kuaför, ofis, ibadet yerleri, rezidans, dış cepheli kaplama vb. yerlerde çok tercih edilir. Aynı zamanda işyerlerinde ve evlerdeki tül, perde veya mobilya gibi eşyaların da solmasını engelleyici özelliğe sahiptir.

aynalı cam filmi
aynalı cam filmi

Güneş ışığını fazlaca vurduğu yerlerde özellikle rezidans, işyeri ve bloklarda kullanım kolaylığı bakımından büyük rahatlık sağlayacak ve ferah, rahat bir ortam oluşturacaktır. Garantili ve kaliteli olarak yaptığımız kaplama işlemimizde, 1.sınıf malzemeler kullanılmaktadır. İşçilikteki tecrübemiz yıllara dayanmaktadır bu nedenle güvenle hizmet vermekteyiz. Aynalı cam filmi uygulamamız iş güvenliği mevzuatına göre uygun olarak yapılmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Aynalı Cam Filmlerinin Özellikleri ve Sağlamış Olduğu Yararlar

Aynalı cam filmi uygulamalarında güneş enerjisi geçirgenliği %29, ışık geçirgenliği %18dir. Yansıma oranı ise %42, emilen ışık %49dur. Bu filmlerde aynı zamanda soğutma ve ısıtma sistemlerinde de %50 ye yakın oranda enerji tasarrufu sağlarsınız. İşyeri, ev vb. için en kaliteli cam film uygulamaları, kaplamaları firmamız dâhilinde en uygun fiyatlara yapılmaktadır. Kullanılan alanlarda hareketi sınırlandırmamak ve daha rahat hareket kolaylığı sağlamak için iç cephede ve dış cephede tercih edebileceğiniz alternatif yollardan biridir.

Bu şekilde örneğin; evinizin büyük bir bahçesi ve bu bahçeye açılan büyük bir camı varsa, rahatlıkla aynalı cam filmi uygulamasını uygulatabilir ve dışarıdan görülmeme rahatlığı yaşayabilirsiniz. Kullanım amaçlarına göre aynalı cam filmleri değişiklik göstermektedir. Dışarıdan görülmemek için kullanılmasının yanında aynı zamanda ayna görevi görmesi için de tercih edilmektedir. Bu filmler evlerin, işyerlerinin vb. alanların güneşi yansıtma oranına bağlı olarak farklı farklı yansıtma oranı gösterecektir.

Aynalı cam filmleri özellikle bu konudan çok mustarip olan tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Aynalı cam filmlerimizin çeşitliliğini de gördüklerinde tam olarak aradıkları ve istedikleri çözüme kavuştuklarını dile getirmektedir. Bu noktada sizlere yardımı olmaktan ve sizlerin isteklerini karşılamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Zengin renk çeşitlerimiz ve özellikli camlarımızın yer aldığı kataloglarımızı inceleyebilir veya bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Aynalı Cam Filmleri Ne Amaçla Kullanılabilir?

Pencere filmleri günümüzde altın çağını yaşıyor denilebilir. Bu noktada aynalı cam filmi de nasibini alıyor. Premium olarak geçen cam filmleri en ince metalden ve seramikten üretilen cam filmleridir. Bunun nedeni seramiğin ısıyı emme gücünün çok iyi olması ve çok dayanıklı bir madde olmasıdır. Yalnıza pencere kaplamalarında değil elektrik hatlarında, uzay araçlarında ve tuvalet izolatör sistemlerinde de kullanılmaktadır. Pigment ve boyalı cam filmlerinin kısaltıldığı mekânlarda seramik iyi bir çözüm olmaktadır. Aynalı cam filmleri bu nedenle;

  • Mekânlarda dışarıdan görülmenin engellenmesinde (içeriden dışarısı görülebilir)
  • Mekânlarda ısı yalıtımı sağlanmasında
  • Mekânlarda güneş ışınlarının emilmesinde
  • Mekânlarda estetik bir görünüm oluşturulmasına
  • Ayna işlevinden kaynaklı olarak tercih edilmektedir.
Cam Filmi Çeşitleri

Bu noktada tüm taleplerinizin ve isteklerinizin karşılanması için garantili ve kaliteli olarak aynalı cam filmleri kaplama işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 1.sınıf malzemelerden üretilen filmlerimiz, tecrübeli işçiliğimiz ile de buluşunca ortaya güzel ve başarılı işlerimiz çıkmaktadır. Yılların birikimi ve tecrübesi ile güvenle hizmetlerimizi vermekteyiz. Bu noktada piyasada bulamayacağınız en uygun fiyatlara sizlere cam film uygulaması sunarak ihtiyacınızı ekonomik olarak sağlamaya çalışmaktayız. Bu noktada iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Her müşterimiz ile tek tek ilgilenmekte isteklerini karşılamak için onları en ideal cam film uygulamalarımıza yönlendirmekteyiz. Mekânında ferah ve rahat ortam isteyenler için çözümlerimiz bitmez. Diğer cam film uygulamalarımızı da incelenmenizi önerir ve sizler için en ideal olan film uygulamasını tercih etmenizi isteriz. Bu noktada bilgi ve tecrübelerimizden faydalanmak isteyebilir ve bizlere sorular sorabilirsiniz. Firmamız sorularınıza en hızlı şekilde en ideal çözümler doğrultusunda cevabını sunacaktır. Diğer bir adı güne kontrol filmleri olan aynalı cam filmlerinin firmamızda birden fazla çeşidi ve rengi de mevcuttur.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Aynalı Cam Filmi

Aynalı Cam Filmleri yüksek ışık ve güneş ışığından etkilenmeleri en alt seviyede tutarak UV ışınlarının etkilerini azaltır. Güvenlik kontrol filmi sınıfında yer alan uygulama ve kaplama sınıfına girmektedir.”Aynalı Cam Filmi” dışarıdan içerisinin görünmediği, içeriden dışarısının görünmesine imkan veren cam film modelidir. Bu model yoğun güneş ışığının vurduğu yerler, dışarıdan görünmesinin istenmediği durumlarda faaliyet gösteren işletmelerde kullanılmaktadır. Bu işyerleri kuaför, kafe, ibadet yerleri, ofis, dış cepheli plaza, rezidans ve benzeri yerlerdir. Ev ve işyerlerinde mobilya, perde gibi eşyaların solmasını engellemektedir. “Ev Cam Filmi” olarak da bilinen bu uygulamalar yaşamınızı kolaylaştıracak.

Güneş ışığının çoğunlukla vurduğu yerlerde plaza, iş yeri, rezidans ve bloklarda mükemmel kullanım kolaylığı sağlayarak, rahat ve ferah ortamlar yaratır. Kaliteli ve garantili olarak yapılmakta olan kaplama işlerimiz, 1.sınıf malzeme ile yapılmaktadır. İş ve işçilikte yılların verdiği tecrübe, güvenle hizmet vermekteyiz. Cam filmi uygulamalarımızı istemiş olduğunuz iş güvenliği mevzuatına uygun olarak yapılır.

Cam Filmi Örnekleri
Cam Filmi Özellikleri

Işık geçirgenliği %18, geçen güneş enerjisi %29 dur. Güneş emilim oranı ise %49, yansıma oranı ise %42 dir.

“Aynalı Cam Filmleri” uygulamaları ile ısıtma ve soğutma sistemlerinde %50 ye varan oranlarda enerji tasarrufu sağlarsanız.

“Fark Cam Filmi” olarak ev, işyeri için en iyi kaliteli “Cam Filmi” i uygulaması, kaplaması birçok modelleri, en uygun fiyatları ile yapılır.

Cam filmleri, cam malzemesinden daha uygun fiyatlıdır. Komple camları yenilemek yerine cam filmleri ile daha uygun fiyata yenileme yapabilirsiniz. Cam filmleri, güneş kontrol, gizlilik, güvenlik ve dekorasyon için çok sık kullanılmaktadır.

Evlerde, kırıldığında büyük tehlike oluşturan aynaların, kırıldığında tehlike yaratmaması için cam filmi çok ideal bir malzemedir. Kırılan camın dağılmamasını sağlayarak yaralanmaların önüne geçmektedir.

  • ayna için cam filmi
  • içeriyi göstermeyen cam filmi
  • gizlilik cam filmi
  • mahremiyet oluşturan cam filmi
  • dış cephe için aynalı cam film

Müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet verdiğimiz cam filmi uygulama işleri için bizi arayın

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com