Fark Cam Filmleri

Cam Filminde Fark Yaratıyor

Buzlu Cam Filmi Uygulamaları

Ev ve iş yeri gibi alanlarda kullanımı rahatlatmak amacı ile pek çok farklı sistem kullanılmaktadır. Özellikle teknolojik gelişmeler ile birlikte sürekli olarak yenilenen ve gelişen sistemler bulunmaktadır. Bu sistemlerden bir kaçı camlarda ve cam sistemlerde kullanılmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilmekte olan cam filmleri ev ve iş yerlerinde farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Cam filmi denilince pek çok kişinin aklına sadece araçlarda kullanılmakta olan filmler gelmektedir. Ancak bu genel kanının dışında pek çok alanda buzlu cam filmi gibi filmler kullanılabilmektedir. Evlerde ya da ofislerde cam filmi tercih etmekte olan kişi sayısı günden güne artış göstermektedir.

Kimi güvenlik amaçlı, kimi kişisel sebepler ile kimi de kendi isteği ile camların normal, şeffaf halinden kurtulmak üzere cam filmi tercih etmektedir. Cam filmleri ile ilgili olarak firmamız yılların tecrübesi ve bilgisi ile hizmet vermektedir. Daha önce onlarca ev ya da iş yerine buzlu cam filmi ve diğer cam filmleri uygulaması yapılmıştır. Cam filmi uygulaması yapılacak olan alanlar için önceden bir keşif yapılmaktadır. Bu keşif ile nasıl filmler uygulanabileceği, kullanılması gereken film miktarları ve benzeri pek çok nokta ile ilgili olarak tespit yapılmaktadır. Bu tespitler sonrasında gereken hazırlıklar ile birlikte filmlerin montaj aşamasına geçilmektedir. Özel karışım ile uygulanmakta olan filmler uzun süre kullanılabilecek şekilde hazır hale getirilmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Buzlu Cam Filmi Kullanım Alanları

Buzlu cam filmi ya da diğer cam filmlerinin geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Evlerde buzlu cam filmi neredeyse tüm camlara uygulanabilmektedir. Güneş geçirgenliği olması ile birlikte uygulanan ortamın karanlık olmamasını sağlaması ile birlikte buzlu cam filmleri evlerde her alanda kullanılabilmektedir. Evlerin dış pencereleri en çok tercih edilen alanlar arasında yer almaktadır. Dış pencerelere uygulanarak perde ya da tül gereksinimi olmadan pencereleri kullanma imkânı oluşmaktadır. İçeri güneş alabilmesi sayesinde de istenilen şekilde kullanılabilmektedir. İç kısımlarda da oda kapılarında tercih edilebilmektedir. İç kısımlarda komple ağaç olan kapıların görüntüsüne yenilik ve estetik katmak üzere uygulanmaktadır. Bunu yanı sıra koridor kısımlarında bir miktar aydınlık alan oluşturmak için bu filmler tercih edilebilmektedir. İş yerlerinde cam filmi uygulaması yoğun olarak kullanılmaktadır.

Özellikle ofis tarzında kullanılmakta olan iş yerlerinde bölümlerin arasında yer alan cam kısımlarda cam filmi uygulaması tercih edilmektedir. Banka ya da benzeri alanlarda ferah bir ortam oluşturmak ve bununla birlikte çalışma alanlarını birbirinden ayırmak amacı ile bu sistemler uygulanmaktadır. Buzlu cam filmleri ile ayrılan bölümlerde, diğer bölümlerden tamamen ayrılmamış sadece sınırlanmış olan alanlar olduğu için tercih edilmektedir. Yani kullanılan alanlarda görüş sınırlanmakla birlikte tamamen engellenmemektedir. Bunlara ek olarak camlarda film uygulaması güvenlik amacı ile de uygulanmaktadır. Cam filmleri, camların kırılırken dağılmasını ve etrafa saçılmasını engellemektedir. Bu sayede özellikle çocukların yaşadığı alanlarda uygulanarak güvenlik seviyesi arttırılmış olmaktadır. Cam filmleri mobilyalarda ya da balkon camları gibi alanlarda da tercih edilmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Buzlu Cam Filmi Seçenekleri

Cam filmi seçeneklerinde yerli ve yabancı ürünler olmak üzere geniş bir ürün seçeneği bulunmaktadır. Buzlu cam filmi olarak adlandırılmakta olan ürünlerde seçenekler kalınlıklarına ve desenlerine göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen filmler arasında yer alan buzlu cam filmi bu sebeple farklı desenler ile üretilmektedir. Düz şekilde sadece buzlu olarak üretilen ürünlerin yanı sıra çizgili olarak üretilmekte olan modellerde bulunmaktadır. Aralıklar ile uygulanmış olan buzlu şekildeki cam filmi sayesinde daha fazla güneş ışığı alınabilmektedir. Dekoratif amaçla kullanılacak cam filmleri için farklı desenler bulunmaktadır. Bu desenlere sahip olan ürünler tercihlere ve kullanım amaçlarına göre değişebilmektedir. Yuvarlak ya da düz şekiller ile üretilmiş olan desenler pek çok alanda kullanılmaktadır.

Cam Filmi Çeşitleri

Cam filmleri ile ilgili olarak üretilen çeşitlerden bir tanesi de kalınlığa göre çeşitlendirmedir. Farklı kalınlıklarda üretilmekte olan cam filmleri farklı kullanım amaçları için üretilmektedir. Bu ürünlerin kullanımları özellikle güvenlik amacı ile talep edilmekteyse kalın ürünlerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra cam filmi uygulamalarının üzerinde yazı ya da desen içerecek şekilde üretimleri de mümkün olmak ile birlikte tercihe bırakılmış bir durumdur.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Buzlu Cam Filmi
Buzlu Cam Filmi Nedir?

Belirli alanların, bölümlerin, odaların ya da iç kısmın yeterince görünmesinin istenmediği yerlerde, cam üzerine buzlu cam filmi uygulanır. Bu teknik, eskiden buzlu cam diye adlandırılan ve cam yüzeyinin deforme edilmesiyle ortaya çıkan ve görüntüyü kıran camların daha hesaplı ve size daha fazla seçenek imkânı sunan modern halidir. İstediğiniz yere buzlu cam filmi uygulayarak dış ışıktan faydalanmaya devam ederken görüntü kirliliği de yaratmadan cam üzerinde şık bir görüntüye sahip olursunuz.

İstenildiği zaman cam yüzeyine uygulanan buzlu cam filmi, gerek görülmediği takdirde camdan sökülebilir. Ayrıca çok sayıda farklı buzlu cam filmi desenleri sayesinde, kullanılan desene bağlı olarak görüntü geçirgenlik düzeyi de ayarlanabilmektedir. Bu, tamamen sizin zevkinize göre tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Bir alanı kapatmak ya da gizlemek bir yana, sadece estetik, dekoratif ve güzel bir görünüm katmak amacıyla buzlu cam filmi uygulamak tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Günümüzde buzlu cam filmleri modern, dekoratif ev ve ofis yaşantımızın birer parçası haline gelmişlerdir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Buzlu Cam Filmi Nerelerde Kullanılır?

Buzlu cam filmi kullanım alanları oldukça fazladır. Ofis içi toplantı odalarının camlarında, ofis kapılarında, mutfak ve banyo dolaplarında, depolarda, perde ile kapatılması mümkün olmayan alanlarda, balkonlarda ve daha pek çok yerde buzlu cam filmi kullanmak mümkündür. Film, kesinlikle mercek görevi görmez ve dışarıdaki ışığı içeriye çekmez.

Buzlu Cam Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Buzlu cam filmi fiyatları, uygulanacak camın boyutlarına, kullanılacak renge, kullanılacak desene ve kullanılacak filmin kalitesine göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden fiyat konusunda bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Buzlu cam filmi ile ilgili olarak uzman ekibimizle sizlere sunduğumuz hesaplı ve kaliteli hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Profesyonel ekibimiz ve yılların vermiş olduğu tecrübemizle sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz bizi arayın  Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com