Dekoratif Cam Filmi

Dekoratif cam filmi 2

Dekoratif Cam Filmi Uygulaması

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ev ve iş yerlerimizde kullanmak üzere pek çok farklı sistemin tasarımı yapılmakta ve bunlarla ilgili ürünler geliştirilmektedir. İnsanlar daha güzel gözüken ve kendilerini daha rahat hissettikleri alanlarda yaşamak ve çalışmak istedikleri için bu tasarımlara önem vermekte ve bu ürünlerden seçmektedir. Bu özel sistemlerden bir tanesi olarak dekoratif cam filmi sistemleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Dekoratif cam filmleri çok geniş bir kullanım alanına ve ürün seçeneğine sahip olan ürünlerdir. Bu ürünler ile ilgili olarak kullanım amaçlarına uygun olarak farklı üretimler bulunmaktadır. Bu tarz cam filmlerinin kullanım amaçlarının en başında camlarda güneşi sınırlamak ve içerisinin gözükmesini engellemek bulunmaktadır.

Özellikle güneş ışıklarının doğrudan içeri vurmasını engelleyerek yaz aylarında daha ferah alanlar oluşturulmasını sağlamaktadır. Dekoratif cam uygulamalarında firmamız itina ile montaj işlemi gerçekleştirmektedir. Dekoratif cam filmi uygulaması yapılacak alanlarda öncelikle keşif yapılmaktadır. Seçilecek olan ürünlerin hangilerinin uygun olacağı ve kullanılacak olan malzeme miktarı dikkate alınarak tespitler yapılmaktadır. Bu tespitler sonrasında gerekli ekipmanlar ile montaj işlemi yapılmaktadır. Özel karışımlar kullanılarak cam filmlerinin sabitlenmesi gerçekleştirilmektedir. Uzun süre kullanılabilir ve sorunsuz cam filmi uygulaması için bu konulara dikkat edilmektedir. Firma olarak onlarca ev ve iş yerinde film uygulaması yapılmış olup hizmet seçeneklerimiz her geçen gün artan şekilde uygulanmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Dekoratif Cam Filmleri Uygulama Alanları

Dekoratif cam filmi ve diğer film seçenekleri için geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. En çok tercih edilen alanların başında evler gelmektedir. Evlerde bu tarz cam filmlerin kullanılması için pek çok gerekçe bulunmaktadır. Öncelikle evlerinde perde ya da tül kullanmak istemeyen kişiler için cam filmi uygulaması en ideal çözümdür. Camlara uygulanan filmler ile içerisinin gözükmesi engellenmiş olmaktadır. Cam filmlerinin güneşi engellemesi ile birlikte de özellikle sıcak yerlerde ve aşırı güneş ışı alan mekânlarda pratik çözüm sağlanmış olacaktır. Cam filmi uygulamaları evlerde hem dış camlarda hem de iç alanlarda değerlendirilmektedir. Dış camlar yoğun olmak ile birlikte iç mekânlarda da kullanımı görülmektedir. İç alanlarda oda ve salon kapılarında camlarda kullanılmaktadır.

Bu gibi alanlarda görüntünün sınırlandırılması için bu şekilde çözüm geliştirilmektedir. Dekoratif cam filmi uygulanan kapı pencereleri ortama değişik bir hava katmaktadır. Bununla birlikte sökülüp değiştirilebilir olması ile de mekânlarda değişiklik istendiği zaman bu filmlerde değiştirilebilmektedir. İş yeri, fabrika ve ofis gibi alanlarda da yoğun olarak cam filmleri uygulaması yapılmaktadır. Cam filmleri özellikle ofislerde tercih edilmektedir. Ofislerin iç bölümlerinde kullanılmaktadır. Bölümler arasında görüntülerin sınırlandırılmasında en çok tercih edilmekte olan malzeme olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte laboratuvar gibi alanlarda güneşin etkilerini azaltmak amacı ile de kullanımı görülmektedir. Aynı zamandan özel cam uygulamalarını talep eden müşteriler içinde özel uygulama alanları bulunmaktadır. Müşterilerin yazı ya da desen isteklerine göre üretim ve montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Cam Filmi Çeşitleri

 

Dekoratif Cam Filmi Seçenekleri

Dekoratif cam filmi ürünleri kullanım amaçlarına göre farklı seçeneklere sahiptir. Özel desenli yapıları ile kullanıldıkları ortamlara farklı bir hava katması ile tercih edilmektedir. Genelde düz desenler yoğun olarak tercih edilmektedir. Evlerde ve diğer alanlarda çiçek desenlerine sahip ürünler tercih edilebilmektedir. Özel makineler ile üretilmekte olan bu cam filmleri istenilen şekilde desenler il üretilebilmektedir. Özellikle gizlilik sağlamak amacı ile uygulanan cam filmleri tamamen desenli olarak tasarlanmaktadır. Bunun dışında iş yeri ve benzeri alanlarda belli kısmı desenli belli kısmı düz olarak uygulanabilmektedir. Bunlara ek olarak yazı ve logo içeren üretimler yapılabilmektedir. İş yerlerinin merdiven ya da balkonlarında kullanılmakta olan cam filmlerinde bu şekilde tasarımlar yoğun olarak tercih edilmektedir.

Bu alanlardaki camlar istenilen yazılar yazılmakta ve desenler işlenebilmektedir. Cam filmi ürünlerinde en önemli seçenek olarak ürünlerin kalitesi ve kalınlığı görülmektedir. Cam filmlerini güvenlik ve benzeri amaçlar ile tercih etmekte olanlar daha kalın ve kaliteli ürünler tercih etmektedir. Bu ürünler doğru şekilde uygulandıklarında uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Kolay biçimde deforme olmaması ve zarar görmemesi sayesinde de kötü görüntü oluşmamış olacaktır. Ayrıca kolay şekilde sökülüp çıkartılabilmesi ile de kullanım kolaylığı sunmakta ve istenilen zaman değiştirilebilmektedir.

Dekoratif Cam Filmi Nedir?
dekoratif cam filmi
dekoratif cam filmi

Dekoratif cam filmi sıradan, düz bir cam yüzeyi üzerine uygulanarak şık bir görüntü sağlar. Dekoratif cam filmleri ışığı kırmayıp ortam içindeki serinliği de muhafaza etmeye yardımcı olur. Değişik şekillerde, isteğe bağlı olarak cam yüzeyine uygulanabilir.

Peki dekoratif cam filmlerinin avantajları nelerdir? Görsel anlamda olduğu kadar güvenlik anlamında da dekoratif cam filmlerinin avantajları vardır. Örneğin cam ya da aynaların kırılmasını güçleştirir ve kırılma anında parçalanmalarını ve parça kopmalarını da en aza indirir. Eski yöntem cam üzerine çeşitli kimyasallarla şekiller yapılmasına karşın dekoratif cam filmi uygulaması daha ergonomik, pratik ve sağlık açısında da zararsızdır. Kendinden yapışkanlı olan cam filmleri için özel bir bakım uygulamanıza da gerek yoktur. Normal bir camı siler gibi sabunlu suyla silme işlemi uygulanabilir. Yapıştırılması kolay olan filmin istenildiğinde kolayca sökülebilmesi de mümkündür. Bu bakımdan her daim ortamda yeniliğe ihtiyaç duyduğunuzda bu yeniliği gerçekleştirmenize de engel olmaz.

Dekoratif Cam Filmi Nerelerde Kullanılır

Pek çok kişinin aklındaki soru dekoratif cam filmleri nerelerde kullanılır şeklindedir. Özellikle görüntü kirliliği yaratan ortamların gizlenmesinde ya da içeridekilerin dışarda olanlarla konsantrasyon kaybetmemek adına göz temasından uzak olmaları gereken toplantı odaları gibi mekânlarda, dekoratif cam filmleri kullanılmaktadır. Tabi ki kullanım alanları sadece ofis ve iş yerleri ile sınırlı değildir. Evinizde, camlarda, kapılarda, aynalarda ve balkonlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Dekoratif Cam Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Dekoratif cam filmi fiyatları hesaplanırken camın ebatları, istenen renk ve en önemlisi filmin kalitesi önemlidir. Bu kriterler ışığında filmin fiyatı ortaya çıkar. Bu konuda uzman kadromuzla sizin için en uygun ve hesaplı cam filmini seçebilmemiz için bizimle bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere en iyi hizmeti vereceğimizin garantisini veriyoruz.

Dekoratif cam filmleri, konut, ev, iş yeri, duş kabinleri, ofis cam bölmeleri ve bina cephelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiyen ve değişiklik yapılması gereken dış cephelerde camın değişimi çok maliyetli olduğundan, cam filmleri tercih ediliyor. Dekoratif cam filmleri aynı zamanda gizlilik ve güvenlik için kullanılmaktadır. Mesela evinizdeki boy aynası potansiyel tehlikedir.! Aynalar kırıldığında yakınındaki insanları ciddi anlamda yaralayabilir bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için boy aynanıza cam filmi yaptırabilirsiniz böylece hem güzel bir dekor hemde güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com