Fark Cam Filmleri

Cam Filminde Fark Yaratıyor

Baskı Kullanılabilen Delikli Cam Filmi Ürünleri

Cam malzeme ile oluşturulmuş cephelerde farklı görselliklerin elde edilmesi ve baskıların uygulanabilmesi için günümüzde cam filmi adı verilen malzemeler kullanılmaktadır. PVC kaynaklı olarak üretilen cam filmleri, üzerinde çeşitli dijital baskılar uygulanabilecek ürünlerdir. Bir tarafı görsel ile kaplı bir tarafı yapışkan malzeme ile kaplı olan bu filmler, kolay bir şekilde cam üzerinde uygulanabilir ve bölgeye uyum sağlarlar. Bu sayede cam yüzey üzerinde istenildiği gibi bir görüntü sağlanabilir. Bu işlemin uygulanması için özellikle delikli cam filmi ürünleri kullanılmaktadır. Delikli film ürünleri, baskı yapılırken istenildiği gibi figür ve renkler yüksek canlılık ile uygulanabilir. İnce ve delikli bir yapıya sahip olması sayesinde bu filmler iç tarafı göstermeyen fakat içeriden bakıldığında dış tarafı gösteren bir yapıya sahiptir.

Genel anlamda çok geniş bir boyuta sahip olan cam yüzeyler üzerinde uygulanabilen bu filmler, genellikle içerde bulunan mahremiyeti gidermek için kuaför işletmeleri ve güzellik salonu işletmeleri gibi alanlarda kullanılabilir. Ayrıca reklam çalışması gerçekleştirmek isteyen işletmelerin camekanlarında veya trafikte bulunan farklı işletmelerin araçlarının camlarında bu film ürünleri uygulanabilir. Son yıllarda cam filmleri üzerinde uygulanan reklam çalışmaları birçok işletme tarafından özel bir şekilde açık hava reklamı olarak tercih edilmektedir. Kolay bir şekilde üretimi ve baskısı yapılan bu cam filmleri, uygulama noktasında çok kolay bir işlem sağlamakta ve uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Farklı Çeşitleri İle Delikli Cam Filmi Ürünleri

Reklam ve tasarım uygulamalarında kullanılabilecek birçok farklı cam filmi, ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında seçim yapılırken öncelikle uygulayacakları alan üzerinde baskı uygulanacak görsel ve kullanılacak sektör bilinerek seçim yapılmalıdır. Talepte bulunan müşterimiz tarafından ürün seçimi ve baskı seçimi yapıldıktan sonra istenilen şekilde delikli cam filmi üzerinde modern sistemler sayesinde dijital baskı işlemi yapılmaktadır. Grafik tasarım programları sayesinde hazırlanan baskı modelleri veya hazır bir şekilde kullanılan şablonlar ile birlikte yapılabilen bu baskılar hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle sektörel bir şekilde uygun olacak ürünler ve baskı çeşitleri seçilerek cam filmi uygulaması yapılabilir.

Kullanım alanları arasında bulunan mağaza vitrinleri, dükkan camekanları, ofis camları, araç camları ve açık hava noktasındaki cam kaplamalar üzerinde delikli cam filmi uygulaması ile birlikte daha estetik ve kaliteli bir görünüm oluşturulabilir. Bu noktada ürün çeşitleri; kullanılan alanın boyutlarına ve ışık alma özelliğine göre değişim gösterebilir. Genellikle kurumsal firmalar tarafından bu ürünlerin kullanılması ile ilgili reklam çalışmaları yapılmaktadır. Fakat bu ürünün kullanılması sadece reklam çalışmalarında tercih edilmekte değil tüm cam alanlarda farklı şekillerde tercih edilmektedir. Sadece bulundukları alanın mahremiyetini sağlamak için de bu ürünleri tercih eden kullanıcılar bulunmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Uygun Fiyatlarla Delikli Cam Filmi Ve Sağladığı Avantajlar

Firmamız tarafından tüm reklam uygulamaları ve özel uygulamalarda kullanılan delikli cam filmi ürünleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Gerek dijital baskı uygulamalarının yapılması gerek ham bir şekilde cam filmi uygulamalarının gerçekleştirilmesi noktasında işletmeler için ve özel kullanıcılar için fiyat avantajı sunulması ile birlikte uygulama işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Genellikle cam filmi ürünleri kullanılacakları alanlardaki boyutlara ve baskı çeşitlerine göre farklı fiyatlara sahip olmaktadır. Standart bir ölçek üzerinden fiyatlandırılan bu ürünler kullanıldıkları çapa ve metraja göre fiyat hesaplamaları yapılarak uygulanmaktadır. İşlem öncesinde firmamız tarafından uygulama alanının ölçüleri alınarak baskı boyutları belirlenir ve üretim gerçekleştirir.

Cam Filmi Çeşitleri

İşletmelerde veya özel kullanım alanlarında farklı avantajlarından dolayı tercih edilen delikli cam filmi ürünleri öncelikle pratik bir kullanım ve görsel bir zenginlik oluşturmaktadır. Bahsedilen şekilde iç alanda bulunan mahremiyetin dış alandan görünmemesi için koruma sağlarken aynı zamanda da dış cepheden çok fazla güneş alan yerlerde iç alanda gölgelik oluşturulması içinde cam filmi ürünleri kullanılmaktadır. Dış kısımdan içerinin görünmemesi fakat iç kısımdan dışarının görülmesi sayesinde kontrol mekanizması oluşturan bir yapıya sahiptir. Özel bir şekilde işletmeler tarafından tercih edildiğinde reklam çalışmalarının uygulanması için imkan sağlayan cam filmi ürünleri, geniş çaplı bir görsellik ve tanıtım oluşturmaktadır. İşletmeler dış cepheden modern bir görünüm elde etmek için bu ürünleri kullanmaktadırlar. Ayrıca ürünler fiyat avantajıyla ön planda bulunmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com