Fark Cam Filmleri

Cam Filminde Fark Yaratıyor

Cam Filmi Niçin Kullanılmalı?

Binaların güneş ışığından daha çok istifade edilebilmesi amacıyla geniş ve çok sayıda cama sahip olarak inşa edilmesi günümüz mimari anlayışının bir parçasıdır. Bununla birlikte sıcak ve soğuk geçirgenliğinin fazla olmasını engellemek amacıyla önlem alınmadığı takdirde enerji ödemelerindeki fazlalık bina sahiplerinin memnuniyetsiz olmasına neden olacaktır. Camlardaki ısı geçirgenliğini kontrol altına almanın bir yolu da cam filmleri kullanılmasıdır. Desenli cam filmi gibi farklı model seçeneklerinin olduğu cam filmi uygulamaları binanın iç ısısının dışarıya sızarak azalmasının önüne geçmede ve dışarıdan gelen direkt güneş ışığının aşırı ısıtan ve camların parlamasına yol açan etkisini azaltmaktadır. Camlardaki parlamanın azaltılması göz sağlığının korunmasında ve rahat bir şekilde çalışmada oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Enerji giderlerini azaltan filmler bütçe açısından yüz güldüren uygulamalardır. Film kaplanmış camlarınız sayesinde ısıtma ve soğutma cihazlarının normalin üzerinde çalıştırılması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Camlarınızı kaplatmak üzere desenli cam filmi gibi farklı seçenekler değerlendirilerek konforlu olmasına ek olarak dekoratif ve estetik alanlar oluşturulması mümkündür.

Cam filmleri iç ve dış cephede uygulanabilen ürünlerdir. Dış cephelerde uygulandığında mimari görünüme zarar vermeden mobilyaları korumakta ve konfor sağlamakta, iç camlarda uygulandığında ise isteğe bağlı olarak cam bölmelerin şeffaflığı değiştirilebilmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Uygun Fiyatlı Zengin Görünümlü Dekoratif Camlar

Cam kullanılan alanlarda desenli cam filmi kullanımı ile zengin görünümü ile öne çıkan ancak maliyet açısından oldukça uygun fiyatlara yaptırılabilen dekoratif ve estetik görünümler elde edilebilmektedir. Asitle aşındırılmış pahalı camlar yerine aynı görüntüyü ekonomik bir şekilde sunan kumlu cam filmlerini tercih edebilirsiniz. Görünümü değiştirmek istemeniz durumunda değişiklik yapmak da kolay ve ekonomiktir. Desenli filmler cam uygulama noktaları için farklı desen ve doku seçenekleri sunmaktadır. Işığın geçmesine sınırlı bir şekilde izin vererek zararlı ışınlara karşı gözünüzü ve mobilyanızı korurken aynı zamanda iç bölmelerde meraklı gözlerin takip edemeyeceği camlı alanlar oluşturmanızı sağlamaktadır.

Dekoratif filmler uygun ekipman ile ve uzman bir ekip tarafından uygulanmalıdır. Camın iç yüzeyine uygulama yapılmasından önce cam yüzey çok iyi temizlenmelidir. Film uygulaması yapıldıktan sonra firma elemanlarımız tarafından size verilen kullanım önerilerini dikkate almanız daha uzun süre sorunsuz bir şekilde uygulamadan yararlanabilmeniz açısından önem taşımaktadır. Normal cam temizleme ürünleri ile temizlenmesi mümkün olan filmi camlarınızda temizlik yaparken çizilmeye neden olacak sert malzemeler kullanmamanız gerekmektedir.

Desenli filmler çizilmeye karşı dayanıklıdır ancak temizlik sırasında kesici ve çizici ekipman kullanılmamalıdır. Bu filmler mahremiyet sağlanabilen alanlar oluşturulmasında idealdir. Kullanıldığı alanın sıcaklığını dengede tutarak enerjide tasarruf sağlar. Bunun için iç sıcaklığı muhafaza etmekte güneş ışığını da geri yansıtmaktadır. Ultraviyole ışınları engellediğinden mobilya ve eşyalarda solmayı önler. Bilgisayar ve TV ekranlarında parlama oluşmasına engel olur. Tek ya da çift bölmeli pencerelerde güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Desenli Camların Kullanıldığı Alanlar

Camlar üzerinde işlem yapılmış gibi özel bir görüntü sağlayan desenli cam filmi, canlı renkler, efektler ve grafik desenler ile konut ya da işyerlerinin cam yüzeylerinde sınırsız tasarım seçenekleri sunmaktadır. Ticari mekânlarda güvenlik artışı ve özel alan oluşturma amacıyla da kullanılmaktadır. Desenli cam filmi cam yüzeylerde kişiselleştirme yapılmasını mümkün kılmaktadır. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda desenli film uygulamalarımız değişiklik göstermektedir. Fonksiyonel esnek ve yaratıcı çözümler olarak desenli filmlerin istenildiği zaman değiştirilmesinin mümkün ve kolay olması da avantajlı yönlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cam kısımlarında desenli film kullanarak pencere, kapı ya da odalar arası bölmelere hareketlilik ve renklilik kazandırılması mümkündür. Dilediğiniz renkleri bir arada kullanarak kullanım alanınızdaki cam yüzeyleri dekorasyonun bir parçası olarak değerlendirebilirsiniz. Cam yüzeylerin şeffaflığına estetik katan bu uygulama kamuya açık alanlarda daha güvenli alanların oluşturulmasını şıklıktan taviz vermeden sağlamaktadır. Vitrinlerde de kullanılan desenli filmler sayesinde görünümün cazip hale getirilmesi mümkündür. Yüzme havuzlarında ve toplantı odaları ile spor salonlarında da dekoratif kullanım alanlarını cam bölmeler kullanarak oluşturmada yaygın olarak kullanılmaktadır.

Desenli filmlerin uygulama ve garanti süresi yapınızın durumuna göre değişmektedir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan bozulmalar yaşanmaması için firmamız tarafından tavsiye edilen kullanma talimatlarına uygun hareket etmenizde yarar bulunmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Desenli Cam Filmi

Desenli Cam Filmi Nedir?

Dışarıda ya da içeride kullanılan, kullanıldığı yere dekoratif anlamda uyum sağlayan ve çeşitli cam filmlerinin üzerlerine de uygulanabilen filmlere desenli cam filmi denir. Kullanımı kolay ve kullanımı rahat olan bu filmler estetik yönden de göze hitap etmektedir. Desenli cam filmlerinin avantajları arasında kendinden yapışkanlı olması ve bu sebeple herhangi bir ekstra yapıştırıcı madde gerektirmemesidir. Bu anlamda sağlığa da kesinlikle zararlı değildir.

Desenli cam filmi buzlu ve kumlama cam filmi olarak da bilinir. İç mekânlarda, özellikle şık bir görünüm istenen yerlerde desenli cam filmi kullanılabilir. Desenli cam filmleri ortam ışığını kaybetmediği gibi gizlenmesi istenen bölümleri rahatlıkla gizleyebilir. Gizlenme seviyesi sipariş anında desenli cam filmlerinin kalınlığı belirtilerek ayarlanabilir. Desenli cam filmleri tüm bir cama tek parça uygulanabildiği gibi istenildiği takdirde şerit olarak da uygulanabilir.

Desenli Cam Filmleri Çeşitleri

Cam filmlerine şıklık ve estetik bir görünüm katması amacıyla bir desen verilmektedir. Özellikle buzlu ve kumlama cam filmleri de bu şekilde uygulanmaktadır. İstenilen şekilde ve arzu edilen malzemeye göre farklı desenler mevcuttur. Sizin için en uygun desen geniş seçenekler arasından seçilebilir.

Desenli Cam Filmleri Kullanım Alanları

Peki desenli cam filmleri nerelerde kullanılır? Desenli cam filmi kullanım alanları oldukça fazladır. Evinizde, ofisinizde, balkonlarda, vitrinlerde ve duşa kabinlerde desenli cam filmleri kullanılabilir. Üzerindeki desenler sayesinde hem görülmemesini istediğiniz yerleri gizleyebilir ya da isterseniz ortama dekoratif ve estetik bir hava katmak için kullanabilirsiniz.

Desenli Cam Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Desenli cam filmleri fiyatları uygulanacak yere ve kullanılacak filmin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Hangi tür cam filmi kullanacağınıza kadar vermek için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz. Cam filmi fiyatlarımız çok uygun fiyatlıdır piyasada bulunan cam filmlerinden farklıdır ve garantilidir. Bizi tercih etmenizdeki en önemli etken uygulama aşamasıdır. Uygulama aşamasında yapılan hatalar yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile görüşmek için mutlaka bizi arayın bize ulaşabilmeniz için aşağıdaki numaraya dokunmanız yeterlidir.

İletişim: 0531 646 9495

Bütün pencerelere, kapılara veya oda ayıraçlarına renk ve canlılık getirme imkanınız vardır. Dekoratif film, farklı renk ve desen çeşitleriyle her türlü zevke hitap eder; kırmızı, sarı, yeşil, mavi, bronz, beyaz, siyah, mat, buzlu renkler. Herhangi bir rengi yada bütün renkleri herhangi başka bir rengin üstüne sıçratarak kombine etmek mümkündür. Böylece kendi özel filminizi elde etmiş olmuş olursunuz. Bu lekeler talep eder dağıtılarak, ister bir yere odaklı veya tamamını kapatacak şekilde oluşturabilinir.

Ölçüsü ve ebatları mutlaka, camlara kaplama işlemi yapılmaktadır. Istenildiğinde kolayca sökülebilmektedir. Kullanılan araç-gereç tamamen ithal olup, garantili olarak yapılmaktadır. Sizlere ait desenli, şeritli cam filmi uygulamasını yapabilmekteyiz. Grafik, şekil ve öteki tüm tasarımsal örnekleriniz varsa bunları bizlerle paylaşarak kaplama işlemini yapmış oldurabilirsiniz. Uygulama alanları olarak camekan, koridor, yazıhane taksim, seperatör, özel alanlarda şeffaf ve şık bir görüntü, emniyet açısından huzurlu bir çalışma ortamı yaratması, güneş ışınlarının fazlaca olduğu yerlerde azca da olsa koruma sağlaması istikametünden kullanılan cam filmi uygulamasıdır.

Asitle aşındırılmış cam paneller ferahlık, aydınlık ve şıklığın hakim olduğu yepyeni bir ortam sunar ancak maliyeti çok yüksek olabilir. Llumar kumlu cam filmleri, pahalı asitle aşındırılmış camın imajsünü verirken, farklı desenler ve dokular sunar, yeni bir görünüm istek edildiğinde sökülmesi ve değiştirilmesi kolaydır. Kumlu, desenli filmler mevcut cam üzerinde çarpıcı bir etki oluşturmak üzere kolaylıkla dikey, yatay veya çapraz şekilde uygulanabilir.

 

Cam Filmi Çeşitleri

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com