Dışardan Görünmeyen Cam Filmi

Dışardan Görünmeyen Cam Filmi

Manzaranız Kapanmasın Meraklı Gözler Engellensin

Dışardan görünmeyen cam filmi uygulamaları konutlar başta olmak üzere, rezidanslarda, kuaförlerde, kafelerde ya da ibadet mekânlarında manzara kapatılmadan içerinin görülmesinin engellenmesi ihtiyacına karlı geliştirilmiş alternatif çözümler arsında yer almaktadır. İçeriyi göstermeyen filmler kullanıcıların talepleri doğrultusunda farklı özellikler içeren malzemeler kullanılarak uygulanabilmektedir. Güvenlik ihtiyacını da aynı zamanda karşılamak istiyorsanız dışarıdan içeriyi göstermeyen cam filmleri ile güvenlik cam filmlerinin özelliklerini bir arada sunan cam filmlerini tercih edebilirsiniz. Uygulama çeşitlerimiz hakkında firmamızdan detaylı bilgi almanız ve doğru malzeme seçimi yapmanız firmamızın kaliteli işçiliği ile birleştiğinde üstün performans göstererek beklentilerinizi karşılayacak bir uygulama yapılmasını sağlayacaktır.

Dışardan Görünmeyen Cam Filmi

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Desenli Camlarla Aydınlık ve Dekoratif Alanlar

Dışardan görünmeyen cam filmi uygulamalarında kullanılan cam filmi çeşitleri arasında aynalı camlar ve desenli camlar da yer almaktadır. Aynalı cam filmleri, güneşin aydınlatıcı etkisini bozmadan yalnızca rahatsız edici parlaklığı azaltarak konforlu yaşam alanları meydana getirirken aynı zamanda yaşam alanınızda estetik ve şık bir alan oluşturmanızı sağlayacak uygulamalardır. İçeriyi göstermemek için desenli camlar tercih ederek de dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle ofis iç duvar bölmelerinde cam kullanılması durumunda desenli cam filmleri özel alanlar oluşturmanın en kolay yolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Desenli cam filmleri için seçeneğin fazla olması da tercihleri sınırlandırmayan ve zevklere göre değiştirilebilen alanlar oluşturulmasını kolaylaştırmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Cam Yüzeylerde Renk Cümbüşü

Dışardan görünmeyen cam filmi uygulamalarında tercih edilen alternatiflerden biri de vitray cam filmleridir. Vitray cam filmleri sınırsız renk ve desen seçeneği ile camlarınızda tablo görüntüsünde renkli ve canlı bir görünüm elde etmenize olanak sağlamaktadır. Dekoratif cam yüzey tercihinde renk cümbüşü sağlayan vitray cam filmleri ekonomik açıdan da avantajlıdır. Cam yüzeye vitray yaptırılması maliyetli bir uygulama olduğu için herkes tarafından tercih edilememekle birlikte benzer görüntüyü elde edebileceğiniz vitray cam filmleri ekonomik bir fiyattan kaplanabilmektedir. Temizlik ve bakım için özel bir uygulama yapılmasını da gerektirmeyen vitray cam filmleri uzun ömürlü malzemelerdir. Sabunlu bezle kolay bir şekilde temizlik yapılması ve şık görüntünün korunması mümkündür.