Fark Cam Filmleri

Cam Filminde Fark Yaratıyor

güneş kontrol cam filmiİklim Kontrolü İçin Güneş Kontrol Cam Filmi

Türkiye, Asya ve Avrupa’nın arasında bulunan bir ülke olarak iklim noktasında dört iklimin net bir şekilde yaşandığı bir ülkedir. Özellikle ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında güneş ışınları ülkemizde net bir şekilde alınarak birçok farklı bölgede ısınma etkisi oluşturmaktadır. güneş kontrol cam filmi Hatta yaz aylarında ev ve işyerlerinde kullanılan çift camlarda dahi güneş ışınları iç ortamda büyük bir ısınma ve göz alıcı bir etkiye neden olmaktadır. 

Bu etkinin ortadan kaldırılabilmesi ve güneş ışınlarının izole edilebilmesi için firmamız tarafından sunulan cam filmi ürünleri tercih edilmektedir. Aşırı güneş alan camlarda uygulanan bu filmler sayesinde güneş ışınlarının etkisi azaltılırken ısı kontrolü ve iklim kontrolü sağlanabilir.

Ev veya çalışma ortamlarında kontrollü bir şekilde ısıtma ve soğutma işleminin yapılabilmesi için camlar üzerinde uygulanan filmler ile aynı zamanda aydınlatma kontrolü de sağlayabilir. Isının çok fazla artmasını ve yaz aylarında sıcak bir ortamın engellenmesini sağlayan güneş kontrol cam filmi ürünleri firmamızın özel bir şekilde kullanıma sunduğu ürünler arasındadır. Geniş kapsamlı olarak düşünüldüğünde bu ürünlerin kullanılması sayesinde ortamdaki ısıtma ve soğutma cihazlarının kullanımı da değişmekte ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Yaz aylarında klima kullanımında elektrik tasarrufu sağlanırken kış aylarında da doğal gaz ve diğer yakıt kullanımlarında enerji tasarrufu sağlanabilir. Bu ürünler sade ve pratik bir şekilde uygulanan kaplama ürünleridir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Modern Bir Görünüm İçin Güneş Kontrol Cam Filmi

Binalarda iklim kontrolü sağlanabilmesi ve yapıların enerji tasarrufu sağlayarak güneş etkilerinden korunması için kullanılan cam filmi ürünleri aynı zamanda farklı avantajlar sunmaktadır. Uygulandıkları bölgede dış cepheden modern bir görünüm elde edilmesini sağlayan güneş kontrol cam filmi ürünleri; renkleri ve yapıları sayesinde şık bir görünüme sahiptir. Güneş ışığının direkt olarak üstüne vurması ile birlikte dışarıdaki ışığın içeriye daha az girmesini sağlarken camlar üzerinde bir ayna etkisi oluşturur ve dış ortamdan içerinin görünmesini engelleyerek iç ortamdan dışarının görünmesini sağlar. Uygulama noktasında elde edilen kalite sayesinde bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilir bir niteliğe sahiptir.

Kullanım noktasında özel bir şekilde geniş cam alana sahip apartman daireleri, müstakil evler, cam kaplama yapılmış binalar, ofis binaları, plazalar ve araç camları gibi birçok farklı alan bulunmaktadır. Bu alanların tümünde güneş kontrol cam filmi kullanılması sayesinde aynı zamanda camların kirlenme oranları da azaltmaktadır. Kullanım ömrü noktasında camların güneş ışığına göre bulundukları yön, uygulamada kullanılan cam çeşidi ve bölgenin iklim koşulları etkili olmaktadır. Kullanıldığı alanda bulunan cam yüzeyin tamamına uygulanan bu ürün aynı zamanda güvenlik etkisi de oluşturulmaktadır. Dış bir etki nedeniyle cam yüzeylerde kırılma oluştuğunda bu filmler camın tamamen parçalanmasını ve dökülmesini de engellemektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Avantajlı Ve Ekonomik Güneş Kontrol Cam Filmi

Firmamız birçok farklı alanda güneş kontrol cam filmi ürünleri uygulaması yaparken hem avantajlı bir kullanım sunmakta hem de ekonomik fiyatlar uygulamaktadır. Ofislerde, iş yerlerinde, mağazalarda dükkan camlarında, müstakil evlerde, apartman dairelerinde ve araç camlarında kullanıldığında güneşin göz alıcı etkilerinden korunmayı sağlamaktadır. Bu ürünler günümüzde yasal bir şekilde birçok farklı cam cephede kullanılabilen ürünler oldukları için belirli bir koyuluk derecesine sahip olarak tercih edilebilirler. Yasa gereği kullanılan cam filminin özellikle araç camlarında içeriyi gösterebilecek nitelikte olması yeterli olmaktadır. Bu ürünler hem güneş etkisini azaltması nedeniyle tercih edilirken hem de araç camları gibi bölgelerde dekoratif bir görünüm oluşturduğu içinde tercih edilmektedir.

Bazı noktalarda çok büyük cam cephelerde oluşmuş çatlaklar ve kirlerin giderilememesi noktasında güneş kontrol cam filmi kullanılması sayesinde bu istenmeyen görüntüyü ortadan kaldırarak daha net bir görünüm elde edilebilir. Bu gibi bir amaçla ürünlerimizi tercih eden müşterilerimiz için uygun fiyatlarla pratik uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Firmamız ile bağlantıya geçen müşterilerimiz için öncelikle bulundukları bölgedeki cam cephenin ölçüsü alınmakta ve daha sonrasında kullanılması gereken film koyuluğu belirlenerek ebatlar hazırlanmakta ve profesyonel ekiplerimiz tarafından uygulama gerçekleştirilmektedir. Nitelikli bir malzeme kalitesine sahip olan ürünlerimiz kullanım alanlarında talimatlara uyulması sayesinde kolay bir şekilde temizlenebilir ve uzun yıllar kullanıldıktan sonra etkisini yitirmeyen bir yapıya sahiptir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Güneş Kontrol Cam Filmi Nedir?

Güneş kontrol cam filmi eviniz ve çalışma ortamınıza vuran güneş ışığını ve yarattığı ısıyı kontrol altında tutarak sizin için rahat bir ortam yaratır. Bu sayede havalandırma masraflarınızdan da etkili şekilde tasarruf sağlarsınız. Aynı şekilde kış mevsiminde de içerideki ısının dışarı gitmesine engel olduğu için bu sefer de ısınma giderlerinizi minimum düzeye indirir.

Güneş kontrol cam filminin sağladığı avantajlara ek olarak, uygulanan binaların dışardan bakıldığında daha modern bir görünüm sergilediklerini söyleyebiliriz. Gün ışığında dışarıdaki ışık içerideki ışıktan daha fazla olacağı için camlar üzerinde bir ayna etkisi yaratır. Bu sebeple de dışarıdan içerisi görünmez. Güneş kontrol cam filmleri uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Tabi ki bu süre pencere yönüne, camın çeşidine ve iklim koşullarına göre de farklılık gösterebilir.

Diğer cam filmlerine göre güneş kontrol cam filmi bütün cam yüzeyine uygulandığı için güvenlik anlamında da cam kırılmalarına karşı daha etkilidir. Kırılan cam, film sayesinde mümkün olduğunca tek parça olarak kalmaya devam eder. Cam Filmi

Güneş Kontrol Cam Filminin Kullanım Alanı

Ofis ve evlerde kullanıldığı gibi artık yasal olmasından dolayı çoğu araç sürücüsü de güneş kontrol cam filmini araçların camlarına uygulatmaktadırlar. Ancak filmin koyuluk derecesi aracın içinin görünmeyeceği kadar koyu ise o zaman sorun yaratmaktadır. Araçlarda daha çok görsel anlamda ilgi çekmek amacıyla kullanılsa da ofis ve evlerde de aynı amaç için kullanılabilir. Buzlu cam kullanımında da olduğu gibi görüntü kirliliği yaratan kısımların gizlenebilmesi için bu film kullanabilir.

Güneş Kontrol Cam Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Güneş kontrol cam filmi fiyatları belirlenirken en önemli kıstas uygulanacak camın büyüklüğüdür. Çünkü film bütün cam yüzeyine uygulanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.