Fark Cam Filmleri

Cam Filminde Fark Yaratıyor

Güvenlik Cam Filmi Yaşam Alanlarınızın Kalitesini ve Güvenliğini Arttırır

Cam filmleri, modern teknolojinin insanlığa bir armağanıdır. Her geçen gün cam filmi çeşitleri ve özellikleri artıyor. Bu sayede kullanıcılar çok daha üst düzey cam filmlerine sahip olma avantajı elde ediyorlar. Fark Cam Filmleri olarak müşterilerimize farklı özelliklerde cam filmleri sunuyoruz ve bunlardan bir tanesi de güvenlik cam filmi çeşidimizdir. Güvenlik cam filmi, yaşam alanlarında kişilerin ve eşyaların daha güvenli bir biçimde yaşamalarını sağlar. Çeşitli avantaları sayesinde yaşam alanlarının muhafaza edilmesine imkan tanır. Bilindiği gibi camlar, evlerimizin, ofislerimizin, iş yerlerimizin dış dünyaya açılan yüzüdür. Fakat aynı zamanda en zayıf halkasıdır. Güvenlik cam filmi ile yapılarımızı güvende tutabiliriz. Camlar, kırılma olasılığı yüksek ürünlerdir ve kırıldıkları zaman darmadağın olurlar.

Bu esnada da gerek etrafındaki insanlara gerekse diğer nesnelere zarar verirler. Örneğin rüzgarlı bir ortamda pencerenin hızla çarpması camın patlamasına neden olabilir. Böyle bir durumda da dağılan cam parçaları çok büyük zararlara neden olabilir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz güvenlik cam filmi çeşitleri özel bir yapıştırıcı ile birbirine tutturulmuş polyester katmanlarından oluşmaktadır. Bu sayede dağılmaz niteliktedir ve camı bir bütün halinde tutarak dağılmasına izin vermemektedir. Ürünlerimiz en yüksek kalitede üretildikleri için kullanımı kolay, verimi yüksektir. Camlarınızın iç yüzeylerine kolayca uygulanabilir ve yaşam alanlarınızın, sizlerin güvende olmanıza katkı sağlar.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Güvenlik Cam Filmi Birçok Avantaja Sahiptir

Güvenlik cam filmi çeşitlerimiz her türlü cama uygulanabilir. Bunun için camlarınızın eski veya yeni olmasında bir gereklilik yoktur. Bütün uygulamalarda da üstün performans gösterir. Kolay montaj odaklı üretildikleri için camlara rahatlıkla uygulanabilir. Camları çepeçevre sardığı için görünmezlik özelliği kazanır ve fark edilmez. Camlar kırılsalar dahi bir bütün halinde kalırlar ve etrafa saçılmazlar. Özellikle deprem anında, fırtına anında veya dışarıdan gelebilecek herhangi bir saldırı anında cam kırılmalarının, dağılmalarının önüne geçerek can ve mal güvenliği korunmuş olur. Güvenlik cam filmlerimiz farklı derecelerde üretilmektedir. Müşterilerimiz tercihlerini cam filmlerinin koyuluğuna göre, kalınlığına göre yapabilirler. Bunlar tamamen olası şiddetin derecesine göre, müşterilerimizin seçimine bırakılmıştır. Elbette güvenlik cam filmi çeşitlerimizin tek avantajı camın dağılmasını önlemek değildir. Bunun yanında şu avantajları da vardır:

  • İçeriden dışarıya net görüntü verirler. Bu sayede camlarınıza uyguladığınız cam filmleri dışarıyı görmenize engel olmaz.
  • Dışarıdan içerinin görünmesini engellerler. Hızsızlar için caydırıcı olduğu gibi dış dünyanın rahatsız edici bakışlarından da sizleri korumuş olurlar.
  • Yaralanmaların önüne geçerler.
  • Hırsızlara, kapkaççılara karşı koruma sağlarlar.
  • Camın mukavemetini ve direncini attırırlar.
  • Ultraviyole ışınlarını %99 oranında engeller ve mobilyalarınızın, diğer eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçerler. Ofislerinizde veya çalışma ortamlarınızda güneş ışığının rahatsız etmesini engellerler.
  • En şeffaf güvenlik cam filmi dahi güneş ısısını %20 oranında geri yansıtır. Derecesi arttıkça bu oran artar.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Güvenlik Cam Filmi Enerji Tasarrufu Sağlar

Güvenlik cam filmi evlerde, iş yerlerinde sadece pencerelere değil, camın olduğu bütün alanlara uygulanabilir. Kapılar, camekan duvarlar da buna dahildir. İstenen ebatta rahatlıkla uygulanan güvenlik cam filmi çeşitlerimiz hiçbir şekilde görüntü rahatsızlığı vermez. Aksine kapılarda, camekanlarda kazara kayıp düşmelere, çarpmalara, savrulmalara, devrilmelere karşı üstün koruma sağlarlar. Bugün pek çok iş yerinin cam çerçevelere sahip olduğunu düşünürsek buraların güvenliği açısından güvenlik cam filminin ne kadar elzem olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Güvenlik cam filmi ürünlerimiz içerisinde yüksek performansı metal bulunur. Bu sayede güneş ışınlarının geri yansıtılması sağlanır. Ülkemizin iklim kuşağı göz önünde bulundurulursa yaz aylarının ne kadar sıcak geçtiği, serinlemek için ne kadar çaba sarf edildiği ortadadır.

Güvenlik cam filmlerimiz güneş ışığını geri yansıtır. En şeffaf cam filmlerimizde dahi bu oran %20 civarındadır. Cam filmlerimizin dereceleri artıkça gün ışığına karşı mukavemetleri de artmaktadır. Bununla birlikte büyük bir enerji tasarrufu sağlamakta, daha az enerji ile yaşam alanlarının serinletilmesine olanak sağlanmaktadır. Enerji tüketiminin düşmesine bağlı olarak faturalar düşmekte ve paranız cebinize kalmaktadır. Firmamızdan temin edeceğiniz cam filmleri son derece dayanıklı olmakla birlikte uzun ömürlüdür. Uzun yıllar deforme olmadan yüksek verim sunmaya devam eder. Bakımı da son derece kolay olan ürünlerimizin temizliği klasik cam temizlik ürünleri ile rahatlıkla yapılabilir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Güvenliğinizi Cam Filmi İle Sağlayın

“Fark Cam Filmleri” koruyucu, Güvenlik Cam Filmi ve filmleri camın iç kısmına kolayca monte edilir ve görünmezlik özelliği ile koruma sağlar. Özel bir yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş dayanıklı ve pürüzsüz özel Mylar dereceli polyester katmanlarından oluşan bu film, camı bir bütün olarak tutmak amacıyla üretilmektedir. “Fark Cam Filmleri” ürünlerinin sağlamlığı ve dayanıklılığın yanında, görsellik de son derece önem taşır.

Cam Filmi Çeşitleri

Ayrıca tüm “Fark Cam Filmleri” ürünleri sağlığı korumak ve eşya solmalarını engellemek amacıyla zararlı UV ışınlarını engellemektedir. Güneş ışığını kontrol serisi emniyetin yanında yüksek performans sağlar. Güneş ışığının % 79’u ve fazlası bu filmler sayesinde
enerjiye dönüştürülüp klima masraflarını azaltmaktadır. GSA Kuruluşu etrafa saçılan cam kırıklarının kişilere ve eşyalara verebileceği zararı ölçmek amacı ile geniş çaplı bir ölçme ve derecelendirme sistemi geliştirmiştir. Gün ışığına karşı korumalı 7-millik (175 mikron) Fark cam filmleri, doğabilecek zararları bariz ölçüde engelleyip meydana gelebilecek cam patlamalarına karşı koruyucu özelliğini yükseltmiştir.

 Güvenlik Cam Filmi Faydaları

– İnsanları dağılan cam parçacıklarından korur,
– Yaralanmaları azaltır,
– Mülkünüzü korur,
– Camı kıran soyguncular için caydırıcıdır,
– Camın mukavemetini arttırır.
– Ultraviole ışınlarını %99 oranında engeller,
– Şeffaf olduğu halde güvenlik cam filmlerimiz güneş ısısını % 16 – % 20 oranında geri yansıtmaktadır.

Korunmanızı Sağlayan Gizli Güç

“Fark Cam Filmleri” özel yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş polyester katmanlarından oluşmaktadır. Eski ya da yeni camın iç kısmına kolayca uygulanabilir. Film cama  uygulandığında, camı görünmez bir tabaka şeklinde öyle bir sarar ki, herhangi bir kırılmada cam parçaları dağılmaz. Bunun sonucunda depremin, fırtınanın ya da terörün yol açtığı cam kırıklarının etrafa saçılıp yaralanmaların oluşması önlenir. Olası şiddetin veya hasarın derecesine göre değişik derecelerde koruma filmleri mevcuttur.

 Her Türlü UV Işınlarını Engelleyin

“Fark Cam Filmleri” solar versiyonu zararlı UV ışınlarını ( bu ışınlar mobilyalara ve objelere zarar verir ve soldurur ) % 99 oranında engelleyen UV emici malzeme ile desteklenmiştir. Ayrıca vitrinlerdeki ürünlerin gözükmesini önleyen ve ofisteki çalışma
hayatını bile engelleyen göz alıcı ışıklarıda engeller.

 Enerji Tasarrufu Sağlamak İçin

“Fark Cam Filmleri” içeriğinde ayrıca sıcağı geri çevirmede büyük rol oynayan yüksek performanslı metal mevcuttur. Sonuç olarak, bu filmler sayesinde enerji tasaruffunuz artmakta ve mekanlarınız daha konforlu olmaktadır.

 İnanılmaz Net Görüntü

“Fark Cam Filmleri” kullanırken estetik görüntüden ödün vermek zorunda kalmazsınız. “Fark Cam Filmleri” kusursuz net görünütüsü sayesinde sararma veya flu bir görüntü asla oluşmaz.

Dayanıklı ve Kolay Kullanım

“Fark Cam Filmleri” avantajları çok fazla; uygulaması hızlı, temiz ve uzun ömürlüdür. “Fark Cam Filmleri” piyasadaki en uzun
ömürlü filmlere ve patentli reziztans kaplamasına sahiptir. Bakımı da ayrıca kolaydır. “Fark Cam Filmleri” ile kaplanmış camlar geleneksel temizlik metodları ile temizlenebilir.

 

Güvenlik Cam Filmi Örnekleri
Güvenlik Cam Filmleri Fiyatı
Fiyat teklifi isteyin +90 531 646 9495

Pencere ve camlar, güvenlik konusunda bir hayli güvensiz olarak görülebilir, ancak pencerelere uygulanan güvenlik cam filmleri bu sorunu ciddi anlamda giderir ; artan güvenlik sorunların ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Fark cam filmlerinin, güvenlik cam filmi serisi bütün camlara uygulanabilir, pahalı yeni camlara ihtiyacı ortadan kaldırır ve çeşitli kalınlık ve renklerde her duruma uygun bir film bulunmaktadır.

Standart güvenlik cam filminden bomba patlatma korumasına kadar bir çok kalınlıkta olan güvenlik cam filmi, camın darbeye karşı dayanıklı olmasını sağlayarak, hırsızları caydırmaya yardımcı olurken, kazara oluşan hasara karşı da koruma sağlar.

Kırılma durumunda güvenlik cam filmi, camı bir arada tutar, kırık camı birlikte ve çerçeveye koyarak potansiyel saldırganların binanıza yada evinize girmesini zorlaştırır. Cam kırılmalarını güvenli bir şekilde garanti altına alır, kırılan camın dağılarak üzerinize düşmesini engeller.

Güvenlik cam filmi, pencere ve camlarınızı koruma altına almasının yanında, ev yada binanızın içerisinin görünmesini engelleyerek ilave güvenlik sağlar. Pencere ve camları kaplayarak, değerli ekipman veya eşyaların fırsatçı hızsızların hedefi olmamasını sağlar.

Güvenlik cam filmi hem dahili hem de harici kurulum için mevcuttur ve ayrıca güneş kontrolü , parlaklık ve solmaya karşı korunma ve gizlilik gibi ilave avantajlar sağlamak için diğer filmlerle birlikte kullanılabilir. Fark cam filmleri, stokladığı tüm filmlerde olduğu gibi, anahtar teslim uygulama, nitelikli ve deneyimli ekip, işin büyüklüğü,  konumu veya karmaşıklığı ne olursa olsun profesyonel, mükemmel bir uygulama sunmak için hazır.

Seçebileceğiniz çok çeşitli güvenlik filmleri ile Fark cam filmleri eğitimli personeli, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olurken örnekler, her bir filmin benzersiz koşullardaki performansını görmenizi sağlar. Tavsiyeler, örnekler ve camınıza uygulatmak için fiyat teklifi isteyin +90 531 646 9495

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com
DMCA.com Protection Status