Fark Cam Filmleri

Cam Filminde Fark Yaratıyor

Kumlama Cam Filmi Kullanım Alanları ve Avantajları

Cam filmleri, her geçen gün daha çok tercih edilen ürünlerdir. Bununla birlikte cam filmi çeşitleri ve bu çeşitlerin özellikleri de artmaktadır. Cam filmi kullanımı pratik, verimi yüksek ürünlerdir. Tercihinde ise uygulama amacı belirleyici olur. Kimi zaman sadece görsel amaçlı cam filmleri tercih edilir kimi zamansa yüksek verim almak amaçlı tercih edilir. Buna göre de cam filmi türü ve modeli tercih edilir. Fark Cam Filmi olarak müşterilerimizin bütün tercihlerine cevap veriyoruz. Geniş ürün yelpazemizi her geçen gün geliştirerek müşterilerimize her zaman en iyiye, en kaliteliye ulaşmasını sağlıyoruz. Bu amaçla üretimini yaptığımız cam filmi çeşitlerimizden birisi de kumlama cam filmi adını verdiğimiz modeldir.

Bu modelimiz, aynı zamanda desenli cam filmi, şeritli cam filmi, buzlu cam filmi olarak da adlandırılabilmektedir. Uygulandığı alanın buğulu bir görüntü kazanmasını sağlar ve dışarıdan içerisinin görünmesini engeller. Bunun yanında diğer cam filmlerimizin sahip olduğu bütün özellikleri bünyesinde barındırır. Camları çepeçevre sararak kırılmalara, dağılmalara karşı üstün direnç sunar. Herhangi bir darbede, çarpmada, kazara devrilmede camın dağılmasını engelleyerek hem kişi sağlığını hem da ortamda bulunanların sağlığını güvence altına alır. Hem tasarımsal hem de desen açısından son derece zarif bir ürünümüzdür. Estetik boyutu son derece yüksek olmakla beraber kişisel işlemeye de müsaittir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Kumlama Cam Filmi Farklı Alanlarda Güvenle Kullanılabilir

Kumlama cam filmi birçok farklı alanda kullanılabiliyor. Kullanım ortamlarında hem verimlilik hem de görsellik açısından avantaj sağlıyor. Daha çok iç mekanlarda tercih edilen kumlama cam fillerimiz tuvalet, banyo gibi alanlarla birlikte ofislerde, evlerde çok rahatlıkla kullanılabilmektedir.

  • Ofislerde, ofisleri ve çalışama alanlarını birbirinden ayırmak için kullanılıyor. Bölmeler oluşturularak kişilerin birbirini görmeden çalışması sağlanıyor. Ayrıca müdür odaları, danışman odaları gibi farklı camekan odaların birbirinden bağımsız olarak konumlanmasını sağlamaktadır.
  • Evlerde ise kapılarda, merdivenlerde ve başka farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kapılarda kumlama cam filminin değişik desenleri sayesinde alternatif şekiller elde edilebilmekte, son derece görsel tasarımlar elde edilebilmektedir. Merdivenler kumlama cam filmi sayesinde şık bir görünüme kavuşabilmekte ve güvenlik seviyesi de üst düzeye çekilebilmektedir. Ayrıca evlerde mutfaklarında da kumlama cam filmi tercih edilmektedir. Mutfak dolaplarında ve başka cam alanlarda rahatlıkla uygulama yapabilmek ve görselliğin yanında camların dağılmasına, kırılmasına karşı önlem alınabilmektedir.

Kumlama cam filmlerinin evlerde ve iş yerlerinde kullanımı çeşitli farklılıklar taşır. Evlerde kişiselleştirme tamamen zevke göre düzenlenebilir. Farklı desenler, farklı işlemeler rahatlıkla tercih edilebilir. İş yerlerinde ise daha çok satış ve reklama odaklanılmaktadır. Çoğu zaman bütün bir işyerinin ortak kumlama cam filmi deseni ile kaplanmasına ve iş yerinin genel kimliğini yansıtması tercih edilmektedir. Müşteri odaklı yaklaşımlar ile desen seçimi yapılarak karmaşıklıktan ziyade daha sade görüntüler rağbet görmektedir. Bunun yanında kumlama cam filmi uygulamalarımızda her türlü yazı, logo, desen uygulamalarının yapılaması iş yerleri açısından çok avantajlı olmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Kumlama Cam Filmi Kişiselleştirmeye Uygun Bir Üründür

Kumlama cam filmleri kendiliğinden desen vermeye son derece uygundur. Cam filmlerimiz üzerine yapılacak işlemeler ile firmaların isimleri, kişisel unvanlar ve daha birçok özelleştirme rahatlıkla yapılabilir. Kumlama cam filmi çeşitlerimiz aynı zamanda ısı yalıtım niteliğine de sahiptirler. Isınan havanın içeride tutularak kış aylarında ortamın rahat biçimde ısıtılmasını sağlarlar. Üstelik bu özellik her cam filminde bulunmaz. İmalatını yaptığımız cam filmleri en üstün kalitede olduğu için son derece avantajlıdır. Fark Cam Filmi olarak farklı desen ve niteliklerde kumlama cam filmlerini tercihe sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun, kullanım alanlarına göre kumlama cam filmlerine yönelebiliyorlar.

Cam Filmi Çeşitleri

Kaliteden ödün vermeden yaşam alanlarının hem görselliğini arttıran hem de güvenlik avantajı sağlayan çeşitli ürünlere yönelebiliyorlar. Bir bütün olarak kumlu cam filmi uygulamasını tercih edebilecekleri gibi şirket logolarını, reklam görsellerini ve başka her türlü uygulamayı tercih edebilirler. Dilerlerse şerit olarak dilerlerse desen olarak kumlama cam filmi tercih edebilirler. Ürünlerimizin uygulaması son derece kolaydır ve montajı hızlı bir şekilde yapılır. Uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Herhangi bir deforme, aşınma oluşmaz. Bununla birlikte kulama cam filmi çeşitlerimizin temizliği de çok basittir. Klasik cam temizleme ürünleri ile kolaylıkla temizliği gerçekleştirilebilir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Kumlama Cam Filmi

Cam filmleri, cam üzerine uygulanarak dışardan bakıldığında içerisinin bulanık şekilde görünmesini sağlar. Kumlama cam filmi, şirket logolarını, reklam görsellerini ya da çeşitli şeritlerin ve desenlerin su ile cam yüzeyine yapıştırması işlemidir. Kolay kullanımı sayesinde istenilen her cam yüzeyine kısa sürede uygulanabilir. Dekoratif anlamda göze hitap etmesini de kumlama cam filminin avantajı olarak söyleyebiliriz.

Şeritli ve desenli modelleri bulunan kumlama cam filminin isteğe göre buzlu modelleri de yapılır. Kumlama cam filmi, üzerinde kullanılan desenler sayesinde iç kısmın görüş seviyesini kolayca ve isteğe bağlı olarak ayarlayabilmek mümkündür. Bu özellik sizin isteğinize göre düzenlenir. Dilerseniz iç kısım görüntüsü, dışarıdan sadece koyu ve açık renklerin ayrımının yapılmasına olanak sağlayacak kadar düşürülebilir. Ancak sadece bir alanı kapatmak ya da gizlemek için değil de, ortama daha estetik ve dekoratif bir görünüm katmak amacıyla da kumlama cam filmi kullanılan en iyi yöntemler arasındadır.

Kumlama Cam Filmi Kullanım Alanları

Peki kumlama cam filmi nerelerde kullanılır? Ofis ve iş yerlerinde, cam üzerinde reklam için bu teknik uygulanmaktadır. Ancak tabi ki kullanım alanı bunlarla sınırlı değildir. Evinizde, balkonlarınızda, kapılarınızda kısacası daha modern ve dekoratif görünmesini istediğiniz her yerde kumlama cam filmi kullanabilirsiniz. Film ortam ışıklarına hiçbir şekilde etki de bulunmaz. Eğer karanlık bir ortamın camların uygularsanız dışarıdaki ışığı içeriye çekmez.

Kumlama Cam Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Kumlama cam filmi fiyatları çeşitli kriterlere göre farklılıklar gösterebilir. Bu kriterler uygulanacak camın ebatları, kullanılacak renk ve filmin kalitesidir. Fiyat konusunda firmamızla bağlantıya geçerseniz birlikte sizin için en kaliteli ve en hesaplı sonucu ortaya çıkarabiliriz. Kumlama cam filmi ile ilgili uzman ekibimizle en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Kumlama cam filmlerini her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com