Llumar Güvenlik Cam Filmi Kalitenin Adresi

Llumar Güvenlik Cam Filmi

Yapılar İçin Llumar Güvenlik Cam Filmi Çözümleri

Dekoratif anlamda ve şeffaf görünümüyle dikkat çekmekte olan cam binalar diğer taraftan pek çok dezavantajı da bünyesinde barındırmaktadır. Bunların en başında güvenlik bakımından cam duvarlardan oluşan binalardaki zafiyet gelmektedir. Özellikle hırsızların uğrak yeri haline gelen cam binalarda mutlaka kaliteli uygulamaların devreye girmesi gerekmektedir. Bu noktadan hareket etmekte olan firmamız son derece kaliteli cam filmleri kullanarak cam olan duvarların kapıların ve yapıların güvenliğini artırmaktadır. Dünyaca ünlü Llumar güvenlik cam filmi çözümleriyle beraber her türlü yapının cam kısmında ekstra takviye olanağı sunulmaktadır. ISO 9001 sertifikasına sahip üretim konsepti geliştirildiğinden dolayı uyguladığımız cam filmleri uzun soluklu çözümlerdir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Llumar Güvenlik Cam Filmi ve Kullanım Alanları

Cam unsurunun bulunduğu her yerde devreye girebilmekte olan Llumar güvenlik cam filmi çeşitleri özellikle dış mekân çözümü olarak ön plana çıkartılmaktadır. Zemin veya giriş katlarda bulunan cam duvarlardan oluşan yapılarda son derece kullanışlı bir üründür. Darbelere ve şiddetli kırılmalara karşı büyük bir direnç sağladığından dolayı hırsızların kolay bir şekilde içeriye girmesinin önüne geçilmektedir. Aynı zamanda istenmeyen durumlarda kazalarda camlarda oluşan kırıkların da yine dirençli yapısı sayesinde önüne geçilmektedir. Sadece insan kaynaklı olan darbelerde değil aynı zamanda iklim koşullarından kaynaklanan olumsuz durumlarda da kaliteli bir çözümdür. Kötü hava şartlarının yaşanabildiği anlarda fırtınalarda hortum ve şiddetli rüzgâr gibi durumlarda camların alacak olduğu darbelere karşı korunması sağlanabilmektedir. Llumara güvenlik cam filmi sarsıntılı ve depremli olan bölgelerde camların direncini artırarak sizin de güvenliğinizi sağlamaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Ekonomik Fiyatlı Llumar Güvenlik Cam Filmi

Özellikle kalabalık olan lokasyonlarda ve merkezi bölgelerde yer alan dükkânların camlarının ekstra güvenlik tedbirlerine ihtiyaçları vardır. Eylemler organizasyonlar çeşitli gösteri anında istenmeyen durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu gibi hallerde vitrin camlarının mağaza camlarının dükkân camlarının korunması gerekmektedir. Üretmekte olduğumuz Llumar güvenlik cam filmi türleri yüksek oranda darbeye karşı mukavemet taşıdığından dolayı bu gibi durumlarda ekstra güvenlik sağlamaktadır. Son derece kolay bir şekilde montajı yapılan güvenlik cam filmleri koruma özelliği ile beraber firmalar ve işletmeler tarafından talep görmektedir.

Cam Filmi Çeşitleri