Fark Cam Filmleri

Cam Filminde Fark Yaratıyor

Güzel Dış Cepheler İçin One Way Vision Cam Filmi

Günümüzde giderek yaygınlaşmakta olan cam dış cephelerde hem şık hem de estetik bir görünüm ortaya çıkartmaktadır. Bu sebeple özellikle firmalar şirketler tarafından tercih edilmekte olan cam duvarlar ve cam dış cepheler giderek yaygınlaşmaktadır. Fakat bu durumda ortaya çıkmakta olan en büyük problem camın şeffaf görünümünden dolayı içerisinin tam olarak istenen mahremiyeti sağlayamamasıdır. Bunun gerçekleştirilebilmesi için firmamızla iletişime geçildiğinde one way vision cam filmi uygulamaları ile birlikte dış cephelerde kullanılmakta olan camlarınızı istediğiniz görselle kaplayabilmekteyiz.

Böylece bir taraftan firmanızın reklamını yapmak istediğiniz herhangi bir figürü veya yazı yazdırmak mümkün olurken diğer taraftan da iç mekânda aramış olduğunuz gizliliğe kavuşmuş olacaksınız. Bunun sağlanabilmesi için son derece nitelikli ve kaliteli makineler ve teknolojiler kullanılmaktadır. Oldukça uzun zamandır bulunduğumuz lokasyonda hizmet verdiğimizden dolayı alanında tecrübeli bir teknik kadroyla One Way Vision cam filmi uygulamaları sunmaktayız.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

One Way Vision Cam Filmi ve Avantajları

Günümüzde özellikle giriş katlarda veya birinci katta faaliyette bulunmakta olan birçok şirket ve işletme firmamızla iletişime geçerek çeşitli cam kaplama çözümlerine yönelmektedir. En modern uygulamalardan birisi olan one way vision cam filmi çözümümüz oldukça beğenilmektedir. Böylece bir taraftan iç mekânda arzulanmakta olan mahremiyet ve gizlilik ortaya çıkartılırken diğer taraftan da firmayı temsil edecek olan görseller yazılar ikonlar ve akla gelebilecek her türlü materyal cama film şeklinde yerleştirilebilmektedir. Pek çok avantajı bünyesinde barındırmakta olan bu uygulama sayesinde bir taraftan talep edilen iç mekândaki gizlilik sağlanmakta diğer taraftan da firmanın görseller eşliğinde reklamı yapılmaktadır.

Özellikle kuaförler, kişisel bakım firmaları, restoranlar, eğitim kurumları tarafından talep görmekte olan uygulamamız aynı zamanda bireysel kullanım ve evler için de uygundur. Sadece kurumların reklamı ve ikonları için değil aynı zamanda mekânın çeşitlendirilmesi ortama güzel bir hava katılması için de birçok müşterimiz one way vision cam filmi talebinde bulunmaktadır. Uygulamanın görsel kalitesi hem iç hem de dış mekânda bir canlılık oluştururken diğer taraftan güneş ışığının zararlı etkileri de kullanmakta olduğumuz cam filmleri tarafından süzülebilmektedir.

UV IŞINLARI

UV dirençli olan cam filmleri ile birlikte güneşin zararlı etkenlerinden iç ortam korunurken diğer taraftan da güneşin besleyici olan yapısı en güzel şekilde tolere edilerek iç mekân da güneşin aydınlığından daha fazla istifade edilmektedir. Böylece bir taraftan güneş ışığının zararlı etkileri arındırılarak azami derecede istifade edilirken diğer taraftan da güneş ışığının özellikle mobilyalar ve kumaşlar üstündeki negatif etkisi en aza indirilmektedir.

Firmamızla iletişime geçildiği andan itibaren teknik kadromuz hemen cam filminin kaplanacağı adresinize erişim sağlamaktadır. Bu aşama ile birlikte gerekli olan ölçüler alınmaktadır. Ölçüler alınması son derece hassastır. Milimetrik olarak çalışmakta olan teknik ekibimiz sıfır hata payı ile işlemler gerçekleştirmektedir. Ölçü alımından sonra sizin camda tercih edecek olduğunuz görseller ve materyaller belirlenmektedir. Bu noktada isterseniz bir fotoğrafı arzu ederseniz grafikerlerimizin ve teknik kadromuzun belirleyecek olduğu firmanızı veya işletmenizi temsil eden çeşitli yazıları veya görselleri cam filmine dönüştürülebilmekteyiz.

Bu aşama oldukça hassastır ve sadece kaliteli teknik kadrolar tarafından sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmektedir. Tüm bu aşamalardan sonra müşterilerimizin onayı ile birlikte karar kılınmış olan görseller eşliğinde one way vision cam filmi baskısı yapılmaktadır. Birinci sınıf cam filmi malzemeleri kullanıldığından dolayı görsel açıdan da teknik açıdan da sorunsuz bir şekilde montaj gerçekleştirilebilmektedir. Montaj sırasında da yine teknik kadromuzun tecrübesi devreye girerek istenen şekilde cam filmleri talep edilen yere Entegre edilmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

En Ekonomik One Way Vision Cam Filmi Çözümleri

Giderek artan bir taleple karşılanmakta olan One Way Vision cam filmi gerek kurumsal bazda gerekse bireysel müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Bu beğeninin en büyük sebebi görsel açıdan canlı renkleri bünyesinde barındıran cam filmi ile birlikte hem güzel bir alan oluşturma çözümü ortaya çıkartılmakta hem de birçok avantaj müşterilerimize sunulmaktadır. Üstelik son derece modern bir uygulama olan one way vision cam filmi çok kısa bir sürede montajı yapılırken oldukça ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap eden nitelikli bir kaplama çözümüne de dönüşmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com
DMCA.com Protection Status