Fark Cam Filmleri

Cam Filminde Fark Yaratıyor

En Kaliteli ve Modern Transparan Cam Filmi Uygulamaları

Firmamız bulunduğu lokasyonda uzun zamandır cam filmi uygulamaları ile birlikte hatırı sayılır bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Gerek bireysel çözümler ve evler için üretim yaparken gerek kurumsal talepler ve şirketler için farklı çözümler oluşturabilmekteyiz. Günümüzde giderek yaygınlaşmakta olan cam filmleri içerisinde yer alan transparan cam filmi rengarenk görünümüyle ve oldukça estetik yapısıyla dikkat çekmektedir. Bu sebeple evlerden işyerlerine eğitim kurumlarından hastanelere kadar çok geniş bir portföyde transparan cam filmi uygulamalarını devreye sokabilmekteyiz.

Son derece estetik bir yapıya sahip olan transparan cam filmlerinin en büyük özelliği görsel açıdan oldukça kaliteli ürünler olmasıdır. Son derece modern bir görünümün ortaya çıkmasına imkan tanımakta olan transparan cam filmlerinde firmamız renk portföyünü de son derece geniş tutmaktadır. Böylece arzuladığınız pastel renklerden en sıra dışı marjinal renk tonlarına kadar geniş ürün alternatifleri firmamızın hizmet portföyünde yer almaktadır. Gerek dış mekânlarda gerekse iç mekânlarda istenen renkli ve kaliteli kaplama çözümlerini teknik kadromuz uygulayabilmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Transparan Cam Filmi Nerelerde Kullanılır?

Son derece modern cihazlarla baskısını yapmakta olduğumuz transparan cam filmi türleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve kişisel zevklerine göre çeşitlilik kazanmaktadır. En popüler uygulamalardan birisi olan transparan filmler günümüzde yaygınlaşan bir kullanım alanına da sahip olmaktadır. Profesyonel amaçlı şirketler ve kurumlar tarafından talep edilmekte olan transparan filmler bir taraftan reklam ve tanıtım materyaline de dönüştürülebilmektedir. Özellikle dış cephelerde tercih edilmekte olan transparan filmler sayesinde firmanızın logosunu ismini sunmuş olduğunuz ürün veya hizmeti bütün bir caddeye tanıtma şansına erişmiş olacaksınız.

Ayrıca bilhassa giriş katlarda kullanılmakta olan mekanlar için de son derece nitelikli olan transparan filmlerle birlikte iç mekandaki gizliliği sağlarken diğer taraftan dış taraftan görsel açıdan firmanızın reklamını yapabileceksiniz. İç mekan çözümleri açısından da son derece uygun olan transparan cam filmi türleri özellikle şirketler ve ofisler tarafından talep görmektedir. Eğer ofis içerisinde modern yapı ve mimari ile birlikte cam duvarlar ve kapılar kullanılmışsa bu durumda çalışma şartlarının rahatlatılabilmesi için transparan filmler camlara ve duvarlara uygulanabilmektedir. Özellikle iç içe geçmiş olan ofis platformlarında tercih edilmekte olan uygulamalarımız sayesinde bir taraftan rahat ve huzurlu çalışma ortamı oluşturulurken diğer taraftan da estetik bir çözüm ortaya konmaktadır.

Evlerde banyo tuvalet gibi yerlerde ve yatak odalarında cam ve kapı bölmelerinde transparan cam filmi talep edilmektedir. Bu şekilde mahremiyetinin şık ve kaliteli bir cam kaplama çözümüyle sağlanabilecektir. Ayrıca istenen renk alternatifleri geniş tutulduğundan dolayı birçok anaokulu kreş eğitim kurumu ve hastane de transparan cam filmi talebinde bulunmaktadır. Firmamız tarafından istenen tarzlarda şekillerde ve desenlerde üretilmekte olan transparan filmler son derece kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Böylece gerek iç gerekse dış mekânlarda güneş ışığından azami derecede faydalanırken diğer taraftan da perde gerektirmeyen camlarla beraber özgürlüğü yaşayabileceksiniz.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Cam Filmi Çeşitleri

 

Transparan Cam Filmi ve Garantili Uygulamalar

Bütün cam filmlerinde olduğu gibi transparan cam filmi montajında da son derece hassas davranılmaktadır. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği andan itibaren ilk önce bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. Cam filminin talep edilmiş olduğu lokasyon bölge ve cam yapısı iyice incelendikten sonra en uygun olan transparan film müşterilerimizle birlikte belirlenecektir. Burada kişisel zevkler ön plana çıkartılırken aynı zamanda firmamızdaki teknik kadronun deneyimi de devreye girmektedir. Böylece en etkili ve uygun olan film belirlendikten sonra bilgisayarla beraber tasarımı yapılarak yine müşterimizin onayına sunulacaktır. Müşterimiz görsel açıdan beğenmiş olduğu filmin tasarımını onayladığı andan itibaren en modern cihazlarla birlikte baskı gerçekleştirilmektedir.

Renkler son derece doygun ve canlı olduğundan dolayı özellikle dış mekân tercihlerinde iyi bir reklam çözümü de ortaya çıkartılmaktadır. Bu aşamadan sonra çok hızlı bir şekilde transparan cam filmi montajı gerçekleştirilmektedir. Montaj sırasında ise oldukça hassas davranarak sıfır hata payı ile milimetrik bir şekilde cam filminiz istenen yere giydirilmektedir. Son derece şık olan transparan cam filmi türlerinin tamamı aynı zamanda oldukça da dayanıklıdır. Uygun fiyatlarla üretimini yapmış olduğumuz transparan cam filmi türleriyle iç ve dış mekânlarınızın daha güzel estetik ve kullanılabilir hale getirilmesine katkı sunmaktayız.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Transparan Cam Filmi
Transparan Cam Filmi Nedir?

Transparan cam filmi ya da diğer adıyla şeffaf cam filmi ülkemizde pek çok alanda kullanılmaktadır. Filmin özelliği hemen hemen istenilen her renkte ve istenilen her ebatta camlara uygulanmasıdır. Evinizde, ofisinizde, cam yüzeylerde, dükkân vitrinlerinizde, ofis kapılarınızda transparan cam filmi kullanabilirsiniz. Transparan cam filmlerinin 32 adet farklı renk seçeneği mevcuttur. Buzlu cam filmlerinin aksine transparanlığı sayesinde görüntüye engel olmaz ancak cama uygulanan renk sayesinde ortama dekoratif ve estetik bir hava katar.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

 

Transparan Cam Filmi Nerelerde Kullanılır?

Çizilmez Amerikan cam filminin kullanım alanları oldukça fazladır. Genellikle dekoratif amaç için kullanılan transparan cam filmi, renk seçenekleri sayesinde ortama en uygun renk seçeneğini seçmeye olanak sağlar. Evinizdeki cam yüzeylerde, dolap camlarında, dükkânınızın vitrininde insanların ilgisini çekmek için kullanabilirsiniz. Günümüzde pek çok hastanede de ortama renk katması ve hastalara moral vermesi açısından renkli transparan cm filmleri kullanılmaktadır.

Transparan Cam Filmi Yararları

Transparan cam filminin yararları oldukça fazladır. Bunlardan en önemlisi, özellikle güneşin zararlı UV ışınlarını kesmesidir. Bu sayede ortamda rahat bir görüş sağlarken ofislerde uzun süre bilgisayara bakarak çalışan personelin gözlerinin yorulmasına da engeller, personelin daha verimli çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca herhangi bir cam kırılmasında, kırılan camın parçalanmasına ve etrafa dağılmasına, dolayısıyla yaralanmalara da engel olmaktadır. Üzerine uygulanan camın kullanım süresini de oldukça uzatır.

Transparan Cam Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Transparan cam filmi fiyatları kullanılacak camın ebatlarına ve filmin kalitesine göre farklılık gösterecektir. Size uygun filmin ve rengin hangisi olduğuna karar vermek için bizimle bağlantıya geçmenizi rica ediyoruz. Uzman ekibimizle sizin için en uygun transparan cam filmi birlikte seçebilir, maliyetini birlikte hesaplayabiliriz. Kaliteli ve güvenilir hizmet için bizi aramaktan çekinmeyin.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Ömer Genç İstanbul Büyükçekmece Bina Cam Filmi – Armut.Com