Uygun Fiyat One Way Vision Cam Filmi

Uygun Fiyat One Way Vision Cam Filmi

One Way Vision Cam Filmleri

Gelişen teknoloji ile birlikte reklamcılık işlemlerinde kullanılmakta olan film ve folyo çeşitlerinde büyük değişiklik yaşanmaktadır. Özellikle iş yerlerinin camlarına uygulanmakta olan cam filmleri ile işletmelerin reklamları yapılmakta ve buna ek olarak farklı isteklerde yerine getirilmiş olmaktadır. Camlara uygulanmakta olan filmlerden en önemlisi olarak one way vision filmler bulunmaktadır. One way vision filmler eses olarak delikli cam filmi ya da folyo olarak adlandırılmaktadır. Reklam amaçlı olarak bina kaplama işlemlerinde en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Uygun fiyat one way vision cam filmi ile birlikte hem reklam işlemleri yapılmakta hem de camlara uygun filmler çekilmiş olmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

One Way Vision Film Özellikleri

Uygun fiyat one way vision cam filmi ürünleri yani delikli folyolar, üzerinde küçük deliklerin olduğu cam filmleridir. Bu cam filmlerinin uygulandığı alanlarda içeriden bakıldığı zaman dışarının görülmesi mümkünken dışarıdan bakıldığında içerisinin gözükmesi pek mümkün olmamaktadır. Genelde pvc ve benzeri malzemelerden reklam işlemleri için özel olarak üretilmektedir. Esnek yapısı ile uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Doğru şekilde uygulandığı takdirde çok etkili bir reklam aracı olmasının yanında camlarda yalıtım ve güvenlik sağlamaktadır. Özellikle tamamı camla kaplı olan binalarda ısı yalıtımı noktasında etkili olmaktadır. İçeri giren güneş ışıklarını ve bunların sonucu oluşan sıcaklığı azaltmaktadır. Bu sayede daha serin ortamların oluşması sağlanmış olacaktır. Aynı zamanda camlar dolayısıyla insanların güvenliğini sağlamak amacı ile de kullanılmaktadır. Cam filmi uygulaması ile kırılan camların dağılması ve etrafa zarar vermesi engellenmiş olmaktadır.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

One Way Vision Film Kullanım Alanları

Uygun fiyat one way vision cam filmi ürünleri pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Pek çok kişi tarafından şehir içi ulaşımda kullanılan otobüslerde giydirme malzemesi olarak reklam amaçlı olarak kullanıldığı görülmüştür. En sık karşılaşılan yer burasıdır. Bunun yanı sıra binaların kaplanmasında da bu malzemeler kullanılmaktadır. Üzerine reklam tasarımlarının basılması ile birlikte farklı alanlarda kullanımı görülmekte ve alanlara kullanıcının tercihine bırakılmıştır. Bunlara ek olarak bina içlerinde desensiz ve tek renk olarak uygulamaları da görülmektedir.