Camın Tasarımla Buluştuğu Uygulama

Mekâna dekoratif bir hava vererek cam kullanımında işlevselliği genişletmek isteyenler için vitray cam filmi camı tasarımla buluşturan muhteşem bir uygulamadır. Herhangi bir düz cama rahatlıkla uygulanabilmesi sayesinde birçok alanda kullanılması mümkündür. Kullanıldığı alanda camın şeffaflığını azaltarak şık ve etkileyici bir şekilde özel alan oluşturulmasına katkı sağlamaktadır. Diğer cam filmlerinde olduğu gibi parlaklığın azaltılmasında da etkili olan vitray cam filmleri güneş ısısının kontrol edilmesinde ve mekânın sıcak yaz güneşine rağmen serin kalmasında da belirli oranda etkisi olan bir uygulamadır. Vitray cam filmleri gerek konut gerekse işyeri ve ofislerde kullanılabilmekte ve görüntüyü güzelleştirmek adına yaygın olarak tercih edilmektedir. Söz konusu cam filmlerini tek ya da çift camlarda kullanabilme olanağı bulunmaktadır.

Ev Cam Filmi Nerede Satılır

Vitray Cam Filmi

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Uygulama Kolaylığına Karşın Görsel Zenginlik

Vitray cam filmi oldukça kolay bir şekilde uygulanabilen bir malzemedir. Kendinden yapışkanlı olan bu malzeme ile kapı, pencere ve ayna gibi cam yüzeyi bulunan yerlerde vitray görünümü vermek üzere kullanılmaktadır. Uygulama kolaylığına karşın sunduğu görsel güzellik vitray gibi zahmetli ve maliyetli bir uygulama yapıldığı hissini uyandırmaktadır. Yapışkanlı olması kaplamasında olduğu kadar dilediğiniz zaman sökülebilmesinde de büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede cam yüzeylerinizde tasarım değişikliği yapmanız oldukça pratik ve az maliyetli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495

Vitray Cam Filmlerinin Avantajları

Geleneksel yöntemlerde camda desen oluşturulabilmesi için asit kullanılmaktadır ve bu durum desen sağlama işinin hem zahmetli hem de pahalı olmasına yol açmaktadır. Vitray cam filmi camda istediğiniz renk ve desende vitray yaptırmış gibi bir görüntü elde etmenizin en kolay ve düşük maliyetli yoludur. Deneyimli elemanlarımız tarafından oldukça kısa bir zamanda uygulanabilen bu ürün görselliğe katkısının yanı sıra camlarınızın güvenliğini sağlamada da etkilidir. Kırılmaya karşı cama dayanıklılık kazandıran bu malzeme kullanıldığında camda herhangi bir nedenle kırılma olsa dahi dağılma olmamaktadır. Vitray cam filmlerinin uygulandığı yüzeylerde özel bir bakım yapılması gerekli değildir. Cam silme malzemeleri ile rahatlıkla temizliği yapılabilmektedir. Temizlik sırasında kesici bir alet kullanılmadığı takdirde çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Vitray Cam Filmi
Vitray Cam Filmi

Cam Filmi Çeşitleri
CAM FİLMİNDE LİDER
Tarih
İncelenen makale
Vitray Cam Filmi
Kalite Puanı
51star1star1star1star1star
1 comment
  • Hazal Tayfun
    10 Ocak 2018 at 18:07

    Takip edeceğim yazılar listesine aldım. Harikaydı.

    Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir